O firmie

 

C.I.C. Jan Hřebec s.r.o.

Czołowy czeski dostawca urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych własnej produkcji.
Duże doświadczenie we wdrażaniu i konstrukcji urządzeń klimatyzacyjnych znalazło odzwierciedlenie w dalszym rozwoju firmy i jej produktów. Produkcja pierwszych prototypów do certyfikacji w Państwowym Instytucie Badań w Hostivaři rozpoczęła się już w 1993 roku. Od roku 1994 urządzenia są produkowane na rynek czeski i prezentowane na arenie międzynarodowej.
Nasza firma dostarcza zarówno jednostki do dystrybucji i obróbki powietrza w systemach wentylacji zcentralizowanej i zdecentralizowanej. Nasze urządzenia spełniają wymagania dla instalacji w obiektach higienicznych, obiektach o podwyższonym stopniu czystości, obiektach z niebezpieczeństwem wybuchu i wymagania odporności sejsmicznej. Produkujemy również nietypowe urządzenia zgodnie z wytycznymi Klienta.

Spółka C.I.C. Jan Hřebec s.r.o. oferuje produkty i rozwiązania najwyższej jakości. Na czeskim rynku firma działa od 1991 roku. Nasza spółka wprowadziła i z powodzeniem stosuje system zarządzania jakością ISO 9001, zgodny z normą ČSN EN ISO 9001:2008. Używamy nowoczesnego oprogramowania CAD, systemów CAM i urządzeń CNC do produkcji central wentylacyjnych.

Obecnie produkujemy urządzenia trzeciej generacji, a w tym roku wyprodukowaliśmy ponad 11tysięcy jednostek.

Kontakt

C.I.C. JAN HŘEBEC s.r.o.
Na Zlaté stezce 1075
Tel.: +420 326 531 311
263 01 Dobříš
Czech Republic

Back to Top
Enter your Infotext or Widgets here...